Zdrowie, a dieta

rp_meydycna24.jpg
Zdrowie, a dieta
1 vote, 8.00 avg. rating (79% score)

rp_meydycna24.jpgPopularne powiedzenie: „Jesteś tym, co jesz” z pewnością nie jest przesadzone. Dieta ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Nadwaga i otyłość to bardzo częste problemy, dotykające zarówno dorosłych, jak i dzieci w Polsce.

Dobrze zbilansowana dieta poprawi nasze samopoczucie oraz zwiększy zdrowie. Jedzenie dla niektórych osób to czysta przyjemność, dla innych po prostu paliwo. Istnieje jeszcze trzecia możliwość, taki złoty środek. Jedzenie może być przecież paliwem i przyjemnością jednocześnie. W Polsce nadal pokutuje pogląd, że zdrowa dieta jest niesmaczna i uboga. Wielu osobom kojarzy się z jedzeniem sałaty na przemian z kiełkami. Jednak powstaje coraz więcej alternatyw dla niezdrowej żywności. Wiele restauracji ma w swojej ofercie niezwykle apetyczne dania fit.

Kuchnia wspierająca nasze zdrowie bardzo rozwinęła się przez kilka ostatnich lat. Z pewnością nie jest nudna ani niesmaczna. Wydaje się być nawet bardziej różnorodna niż typowa dieta polska. Poszukiwanie alternatywnych rozwiązać w kuchni bardzo dobrze wpływa na nasze zdrowie.

——————————
źródło: www.bonusiki.pl

Ciekawe wpisy tematyczne związane z medycyną:

About the author /


Related Articles

Inne wpisy: